Izvēlne
Your Cart

RED sērija

RED sērija

Sleepwell RED sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē augstu kvalitāti.

Brand: Sleepwell
Sleepwell RED sērijas Red Continental tipa gulta   Risinājums tiem, kas novērtē ideālu miegu!Sleepwell RED sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē augstu kvalitāti. Šajās precēs tiek izmantots Tiger Touch inovatīvais porolons un Biofoam memory porolons, kura sastāvā ir dabīgā rīciņeļļ..
879,00€ 1 099,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell RED sērijas Red GREEN Continental gulta  Risinājums tiem, kas novērtē kvalitatīvu miegu!Sleepwell RED sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē augstu kvalitāti. Šajās precēs tiek izmantots Tiger Touch porolons un Biofoam memory porolons, kura sastāvā ir dabīgā rīciņeļļa. Visi "RED..
1 299,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell RED sērijas Red Motorizētā gulta   Lieliska un ļoti funkcionāla gulta īpaši prasīgiem cilvēkiem!Sleepwell RED sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē augstu kvalitāti. Šajās precēs tiek izmantotas Tiger Touch inovatīvās putas un Biofoam memory porolons, kas saglabā ķermeni b..
979,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell RED sērijas Orthopedic matracis    Lielisks risinājums muguras problēmu gadījumā!Sleepwell RED sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē augstu kvalitāti. Šajās precēs tiek izmantots High Resilience porolons un Serene™ porolons, kas saglabā ķermeni balstošās īpašības arī vēsā ..
419,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell RED sērijas Pocket etno matracis    Sleepwell kolekcijas matraču flagmanis ar pocket atsperēm!Sleepwell RED sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē augstu kvalitāti. Šajās precēs tiek izmantots Tiger Touch inovatīvās putas un Bioputas ar atmiņu, kas saglabā ķermeni balstošās..
449,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell RED sērijas Pocket matracis    Visvairāk pirktais matracis Sleepwell kolekcijā!Sleepwell RED sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē augstu kvalitāti. Šajās precēs tiek izmantots Tiger Touch inovatīvās putas un Bioputas ar atmiņu, kas saglabā ķermeni balstošās īpašības arī..
369,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell RED sērijas Red Pocket matracis uz rāmja /gulta/kušete  Praktisks un ērts gultas risinājums!Sleepwell RED sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē augstu kvalitāti. Šajās precēs tiek izmantotas Tiger Touch inovatīvās putas un Biofoam memory porolons. Visi "RED" sērijā izmantotie m..
459,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell RED sērijas Pocket Plus matracis    Sleepwell RED Pocket matrača tālāka attīstība!Sleepwell RED sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē augstu kvalitāti. Šajās precēs tiek izmantots Tiger Touch inovatīvās putas un Bioputas ar atmiņu, kas saglabā ķermeni balstošās īpašības ar..
429,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell RED sērijas Red Pocket Storage Continental tipa gulta   Praktisks gultas risinājums!Sleepwell RED sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē augstu kvalitāti. Šajās precēs tiek izmantots Tiger Touch inovatīvās putas un Biofoam memory porolons, kura sastāvā ir dabīgā rīciņeļļa. ..
1 389,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell RED un BLACK sērijas gultas galvgalis Cube Sleepwell gultas pilnīgākam izskatam un absolūtam komfortam!Sleepwell RED un BLACK sērija paredzēta tiem, kuriem ir svarīgs lietošanas ērtums, vislabākā kvalitāte un elegants dizains. Kolekcija sastāv no ergonomiskajiem 5 un 7 zonu multipo..
309,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell RED un BLACK sērijas gultas galvgalis Dione Sleepwell gultas pilnīgākam izskatam un absolūtam komfortam!Sleepwell RED un BLACK sērija paredzēta tiem, kuriem ir svarīgs lietošanas ērtums, vislabākā kvalitāte un elegants dizains. Kolekcija sastāv no ergonomiskajiem 5 un 7 zonu multip..
189,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell RED un BLACK sērijas gultas galvgalis Geometry Sleepwell gultas pilnīgākam izskatam un absolūtam komfortam!Sleepwell RED un BLACK sērija paredzēta tiem, kuriem ir svarīgs lietošanas ērtums, vislabākā kvalitāte un elegants dizains. Kolekcija sastāv no ergonomiskajiem 5 un 7 zonu mul..
369,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 36 (Kopā lapu - 3)