Izvēlne
Your Cart

Inovatīvie Hilding bezatsperu matrači

Inovatīvie Hilding bezatsperu matrači

Hilding matračiem ir 7 dažādas cietības zonas, kas atbilst Minhenes Ergonomikas Institūta (EIM) ieteiktajai matrača konstrukcijai un nodrošina maksimālu pielāgošanos ķermenim!

Brand: Hilding
Hilding BOOGIE matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Matracis, kas ir daudz vairāk, nekā tikai matracis. Tā ir Tava miega osta!Divpusējs 7 cietību zonu matracis;  Matracis sastāv no trim kārtām:  Vienā pusē ir pro..
449,00€
Brand: Hilding
Hilding BREAKDANCE matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Breakdance - solis tuvāk saldākam miegam!Divpusējs 7 cietību zonu matracis;  Matrača sastāvā divi dažādi, profilēti Flexifoam putu slāņi; Matrača pārva..
179,00€
Brand: Hilding
Hilding CONGA matracis - Velvet-touch "samta pieskāriens" Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Matracis, kas saplūst ar Tavu ķermeni.. pieskārienu matracis... Matracis, kuram var uzticēties!  Divpusējs 7 cietību zonu matracis;..
369,00€
Brand: Hilding
Hilding DOBRANOCKA mazuļu matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Rūpes par mazuļa labsajūta sākas no komfortabla matracīša. Lai miedziņš ciešs un salds!Visi mazuļu matrači ražošanas procesa gaitā tiek pārbaudīti ar metāla de..
69,00€
Brand: Hilding
Hilding FOXTROT matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Dzīve ir skaista, ja mājās ir īstais matracis!Divpusējs 7 cietību zonu matracis;   Matrača sastāvā termoelastīgas HR putas, kuru porainā struktūra ir daudzveid..
249,00€
Brand: Hilding
Hilding FUNKY matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Ir tik lieliski, pamosties no rīta mundram un laimīgam!Divpusējs 7 cietību zonu matracis;  Matracis sastāv no diviem dažādas stingrības Flexifoam elastīgo p..
159,00€
Brand: Hilding
Hilding KOLYSANKA mazuļu matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Drošākais sabiedrotais jūsu mazuļa miedziņam! Visi mazuļu matrači ražošanas procesa gaitā tiek pārbaudīti ar metāla dedaktoru, tādejādi Hilding garantē, ka..
89,00€
Brand: Hilding
Hilding MELODY lateksa matracis  Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Viss, ko Tava mugura jebkad ir vēlējusies, ir šajā lateksa matracī.Divpusējs 7 cietību zonu matracis;   Matrača saturs ir augstas kvalitātes antib..
329,00€
Brand: Hilding
Hilding MODERN matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Tagad tas ir iespējams - mosties no rītiem ar sajūtu, ka esi saldi gulējis mākoņos! Divpusējs 7 cietību zonu matracis;  Matracis sastāv no HR putu un hibrī..
399,00€
Brand: Hilding
Hilding ROCK'n'ROLL matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Pamosties ātrāk un kavē bez steigas! Izbaudi katru savu Rock'n'Roll rītu!Divpusējs 7 cietību zonu matracis; Matrača sastāvs: divi dažādi profilēti HR putu ..
249,00€
Brand: Hilding
Hilding RUMBA matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Ikvakaru iegrimt matrača pieskārienos un sapņot skaistākos sapņus.. Vienpusējs 7 cietību zonu matracis; Matrača apakšējā slānī profilētas Velvet Touch putas - īp..
349,00€
Brand: Hilding
Hilding SAFE mazuļu matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Drošākais sabiedrotais jūsu mazuļa miedziņam! Visi mazuļu matrači ražošanas procesa gaitā tiek pārbaudīti ar metāla dedaktoru, tādejādi Hilding garantē, ka tie ..
99,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 13 (Kopā lapu - 2)