Izvēlne
Your Cart

Gultas

Bellus gultas - tieši no ražotāja. Bellus dizaineru mēbeles - elegance, kvalitāte un komforts. Bellus ražotāja gultām pieejams bezprocentu līzings līdz 12 mēnešiem.

Sleepwell gulta BLUE CONTINENTAL - Ērta gulta par pieņemamu cenu!Sleepwell BLUE sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē vienkāršības skaistumu un īpašu uzmanību pievērš miega kvalitātei. "BLUE" sērijas produktiem raksturīga stabilitāte un ilgs ekspluatācijas laiks. Visi "BLUE" sērijā izmantotie mate..
649,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell BLACK sērijas Black Continental Kontinentālā gulta ar 4 kājām    Premium klases gultas risinājums patiesiem miega baudītājiem!Sleepwell BLACK sērija paredzēta tiem, kuriem ir svarīgs lietošanas ērtums, vislabākā kvalitāte un elegants dizains. Kolekcija sastāv no ergonom..
1 999,00€
Sleepwell galvgalis BLUE H20Galvgali izmanto BLUE sērijas kontinentālai gultai un/vai BLUE sērijas matračiem uz rāmja.Vienkārši ģeniāls veids, kā papildināt gultu vai matraci uz rāmja, kas lieliski der gan pieaugušajiem, gan bērniem.Sleepwell kolekcijā piedāvājam plašu, dažādu gultas galvgaļu, sorti..
129,00€
Sleepwell galvgalis BLUE H20 LOW Galvgali izmanto BLUE sērijas kontinentālai gultai un/vai BLUE sērijas matračiem uz rāmja.Vienkārši ģeniāls veids, kā papildināt gultu vai matraci uz rāmja, kas lieliski der gan pieaugušajiem, gan bērniem.Sleepwell kolekcijā piedāvājam plašu, dažādu gultas galvg..
119,00€
Sleepwell galvgalis BLUE H35Galvgali izmanto BLUE sērijas kontinentālai gultai un/vai BLUE sērijas matračiem uz rāmja.Vienkārši ģeniāls veids, kā papildināt gultu vai matraci uz rāmja, kas lieliski der gan pieaugušajiem, gan bērniem.Sleepwell kolekcijā piedāvājam plašu dažādu gultas galvgaļu sortime..
139,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell BLUE sērijas gultas rāmis - Viss vienkāršais ir ģeniāls! Sleepwell BLUE sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē vienkāršības skaistumu un īpašu uzmanību pievērš miega kvalitātei. "BLUE" sērijas produktiem raksturīga stabilitāte un ilgs ekspluatācijas laiks. Visi "BLUE" sērijā izman..
219,00€
Sleepwell BLUE sērijas Pocket matracis - Gulēšanas komforts par izdevīgu cenu!Sleepwell BLUE sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē vienkāršības skaistumu un īpašu uzmanību pievērš miega kvalitātei. "BLUE" sērijas produktiem raksturīga stabilitāte un ilgs ekspluatācijas laiks. Visi "BLUE" sērijā..
259,00€
Sleepwell BLUE sērijas Pocket Plus matracis   Atsperu matrača BLUE Pocket tālāka attīstība!Sleepwell BLUE sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē vienkāršības skaistumu un īpašu uzmanību pievērš miega kvalitātei. "BLUE" sērijas produktiem raksturīga stabilitāte un ilgs ekspluatācijas l..
299,00€
Sleepwell BLUE sērijas Pocket Plus matracis uz rāmja/pilnvērtīga gulta/kušete - Komfortabls gultas risinājums par izdevīgu cenu! Sleepwell BLUE sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē vienkāršības skaistumu un īpašu uzmanību pievērš miega kvalitātei. "BLUE" sērijas produktiem raksturīga stabili..
329,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas Farsta gulta AngleStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Moderni klasiska gulta no ozolkoka finiera ar masīvkoka kājām;Pieejamie izmēri 140x200cm un 180x200cm - cena nemainās!Gultas galvgalim ir īpašs 45 grādu leņķa raksts, kas to izceļ un ..
940,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas Farsta gulta HerringboneGreznībai ir jābūt ērtai, citādi tā nav greznība!/Koko Šanele/Klasiski karaliska gulta no ozolkoka finiera ar masīvkoka kājām;Pieejamie izmēri 140x200cm un 180x200cm - cena nemainās!Gultas galvgalim ir īpašs 45 grādu leņķa raksts, kas to izceļ un padar..
840,00€ 940,00€
BELLUS dizaineru gulta. Izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka un finieri.Single sērija, pateicoties tās 5 zonu pocket atsperu sistēmai, pielāgojas jūsu ķermeņa formai. Mēs izmantojam pocket atsperes un īpaši atlasītus materiālus, lai palīdzētu jūsu ķermenim atpūsties nakts la..
1 177,00€ 1 385,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 37 (Kopā lapu - 4)