Izvēlne
Your Cart

Virsmatrači

Virsmatrači - pieejami ar jūsu izvēlētu izmēru un pildījumu. Visus matračus iespējams iegādāties ar 0% nomaksu līdz 12 mēnešiem bez pirmās iemaksas.

VatelīnsVatelīnsKokosa slānis 20 mmLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Ciets virsmatracis uz kokosa koiras pamata. Virsmatrača cietība līdzinās biezas vatētas sega..
102,00€
Porolons 40 mmLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Vidējas cietības virsmatracis uz viengabala porolona pamata. Jebkura vecuma cilvēkiem.Matrača pildījums: mēb..
78,00€
Porolons 40 mmVatelīnsKokosa slānis 20 mmLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Ciets ortopēdisks virsmatracis uz viengabala porolona un kokosa koiras pamata. Jebkura..
115,00€
Latekss 20 mmLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Elastīgs ortopēdisks virsmatracis uz viengabala 2 cm dabīga lateksa pamata. Jebkura vecuma cilvēkiem.Matrača pildī..
105,00€
Latekss 30 mmLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Elastīgs ortopēdisks virsmatracis uz viengabala 3 cm dabīga lateksa pamata. Jebkura vecuma cilvēkiem.Matrača pildī..
118,00€
VilnaKokvilnaMemory 50Latvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Jaunās paaudzes virsmatracis. Virsmatrača pamatā ir materiāls ar atmiņas efektu , kas ideāli pielāgojas ķermeņ..
155,00€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)