Izvēlne
Your Cart

Matrači

Matrači, bērnu matrači un virsmatrači - pieejami ar jūsu izvēlētu izmēru un pildījumu. Visus matračus iespējams iegādāties ar 0% nomaksu līdz 12 mēnešiem bez pirmās iemaksas.

VatelīnsKokosa slānisHolofibersKokosa slānisHolofibersKokosa slānisVatelīnsLatvijā ražots, augstas kvalitātes bērnu matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Softroom.lv piedāvā iespēju iegādāties preces ..
148,00€
Holofiber ar kokvilnu 20 mmKokosa slānis 40 mmHolofiber ar vilnu 20 mmLatvijā ražots, augstas kvalitātes bērnu matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Softroom.lv piedāvā iespēju iegādāties preces bezpr..
129,00€
PorolonsPorolons 20mmFilcsBonnelFilcsPorolons 20mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Mīksts matracis, kuram pamatā ir “Bonnel” sistēmas atsperes..
162,00€
PorolonsVatelīnsKokosa slānis 20 mmSpanbondsVatelīnsPocketKokosa slānis 20 mmSpanbondsPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Ciets matracis uz neatkarīgo..
222,00€
PorolonsPorolons 20 mmFilcsPocketFilcsPorolons 20 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Mīksts matracis uz neatkarīgo atsperu bloka „Pocket” pamata. Š..
212,00€
PorolonsMemory 50 mmFilcsSpanbondsVatelīnsPocketKokosa slānis 20 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Jaunās paaudzes kombinēts matracis tiem, kam ir svar..
288,00€
PorolonsVatelīnsКokosa slānis  20mmFilcsBonnelPorolons 20mmSpanbondsPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Dažādas cietības matracis. Viena matrača ..
174,00€
PorolonsVatelīnsKokosa slānis 20 mmFilcsPocketPorolons 20 mmSpanbondsPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Dažādas cietības matracis. Viena matrača puse ir&n..
192,00€
PorolonsVatelīnsJūras zāle 30 mmFilcsVatelīnsPocketSpanbondsKokosa slānis 20 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Vidējas cietības matracis uz neatka..
222,00€
PorolonsVatelīnsKokosa slānis 20 mmFilcsBonnelSpanbondsLatekss 20 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Dažādas cietības matracis. Viena matrača puse ir&nb..
212,00€
PorolonsLatekss 20 mmFilcsPocketFilcsPorolons 20 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Mīksts divpusējs matracis uz neatkarīgo atsperu pamata ar starpslāņi..
221,00€
VatelīnsLatekss 20mmKokosa slānis 10mmVatelīnsPorolons HR 100Kokosa slānis 20mmLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Dažādas cietības abpusējs matracis, kas ļau..
294,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 28 (Kopā lapu - 3)