Izvēlne
Your Cart

Matrači

Matrači, bērnu matrači un virsmatrači - pieejami ar jūsu izvēlētu izmēru un pildījumu. Visus matračus iespējams iegādāties ar 0% nomaksu līdz 12 mēnešiem bez pirmās iemaksas.

VatelīnsKokosa slānisHolofibersKokosa slānisHolofibersKokosa slānisVatelīnsLatvijā ražots, augstas kvalitātes bērnu matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Softroom.lv piedāvā iespēju iegādāties preces ..
148,00€
Holofiber ar kokvilnu 20 mmKokosa slānis 40 mmHolofiber ar vilnu 20 mmLatvijā ražots, augstas kvalitātes bērnu matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Softroom.lv piedāvā iespēju iegādāties preces bezpr..
129,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell BLUE sērijas Children matracis - Vienkāršs un ērts risinājums bērnu gultām!Sleepwell BLUE sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē vienkāršības skaistumu un īpašu uzmanību pievērš miega kvalitātei. "BLUE" sērijas produktiem raksturīga stabilitāte un ilgs ekspluatācijas laiks. Visi "BLUE"..
169,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell BLUE sērijas Children Plus matracis - Vienkāršs un ērts risinājums bērnu gultām!Sleepwell BLUE sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē vienkāršības skaistumu un īpašu uzmanību pievērš miega kvalitātei. "BLUE" sērijas produktiem raksturīga stabilitāte un ilgs ekspluatācijas laiks. Visi "BLU..
189,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell BLUE sērijas Orthopedic matracis - Gulēšanas komforts cietākas guļvietas cienītājiem!   Sleepwell BLUE sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē vienkāršības skaistumu un īpašu uzmanību pievērš miega kvalitātei. "BLUE" sērijas produktiem raksturīga stabilitāte un ilgs ekspluatācija..
299,00€
Sleepwell BLUE sērijas Pocket matracis - Gulēšanas komforts par izdevīgu cenu!Sleepwell BLUE sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē vienkāršības skaistumu un īpašu uzmanību pievērš miega kvalitātei. "BLUE" sērijas produktiem raksturīga stabilitāte un ilgs ekspluatācijas laiks. Visi "BLUE" sērijā..
259,00€
Sleepwell BLUE sērijas Pocket Plus matracis   Atsperu matrača BLUE Pocket tālāka attīstība!Sleepwell BLUE sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē vienkāršības skaistumu un īpašu uzmanību pievērš miega kvalitātei. "BLUE" sērijas produktiem raksturīga stabilitāte un ilgs ekspluatācijas l..
299,00€
Brand: Hilding
Hilding BOOGIE matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Matracis, kas ir daudz vairāk, nekā tikai matracis. Tā ir Tava miega osta!Divpusējs 7 cietību zonu matracis;  Matracis sastāv no trim kārtām:  Vienā pusē ir pro..
449,00€
Brand: Hilding
Hilding BREAKDANCE matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Breakdance - solis tuvāk saldākam miegam!Divpusējs 7 cietību zonu matracis;  Matrača sastāvā divi dažādi, profilēti Flexifoam putu slāņi; Matrača pārva..
179,00€
Brand: Hilding
Hilding CONGA matracis - Velvet-touch "samta pieskāriens" Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Matracis, kas saplūst ar Tavu ķermeni.. pieskārienu matracis... Matracis, kuram var uzticēties!  Divpusējs 7 cietību zonu matracis;..
369,00€
Brand: Hilding
Hilding DOBRANOCKA mazuļu matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Rūpes par mazuļa labsajūta sākas no komfortabla matracīša. Lai miedziņš ciešs un salds!Visi mazuļu matrači ražošanas procesa gaitā tiek pārbaudīti ar metāla de..
69,00€
Brand: Hilding
Hilding FOXTROT matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Dzīve ir skaista, ja mājās ir īstais matracis!Divpusējs 7 cietību zonu matracis;   Matrača sastāvā termoelastīgas HR putas, kuru porainā struktūra ir daudzveid..
249,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 50 (Kopā lapu - 5)