Izvēlne
Your Cart

Par mums - Bellus, Befame un Sleepwell oficiālais pārstāvisMēbeļu salons SoftRoom - oficiāls Bellus, Befame un Sleepwell zīmola pārstāvis.

Mēs esam zīmolu Bellus, Befame un Sleepwell pārstāvis. 

Bellus - dibināts 1997. gadā ar mērķi izgatavot mēbeles, kas jūsu mājās ienesīs siltumu un brīvas gaisotnes sajūtu. Bellus ir Somu zīmols, kura ražotne atrodas Igaunijā, un tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem mīksto mēbeļu ražotājiem Igaunijā. Šobrīd Bellus saražo aptuveni 100 000 dīvānu un gultu gada laikā, un nodarbina vairāk kā 250 cilvēku.


Skandināvu dizains un ziemeļvalstu komforts.

Bellus ražotāja vietējais tirgus ir Skandināvija, tostarp Somija, Zviedrija un Norvēģija, taču eksports tiek piedāvāts arī uz Vāciju, Šveici, Nīderlandi, Beļģiju, Ukrainu un Baltijas valstīm, tostarp - Latviju.  Bellus dizaineri Heiki Toropainens un Brors Bojijs ir vieni no vadošajiem mēbeļu dizaineriem Skandināvijā. Bellus dizaineri nepārtraukti izstrādā jaunus modeļus. Dizains un kvalitāte ir šī zīmola darbības pamatā. Bellus mantojums ir skandināvu, ar ziemeļniecisku pieskaņu, kas redzama visā mūsu dizaina portfelī.

Befame - jau 30 gadus plašā mērogā ražo mīkstās mēbeles.

Befame ir stabils, labi izveidots uzņēmums. Līdz šim koncentrējušies galvenokārt uz to, lai mūsu mēbeles būtu robustas, izturīgas, detaļās izsmalcinātas, taču pārdomas par to, ka vairums tirgū pieejamo mēbeļu izskatās līdzīgi, ir motivējušas meklēt jaunu virzienu dizaina jomā. Tika izlemts izveidot atšķirīgas mēbeles, pat slavenas! Tā radās zīmols BEFAME.

Patīk iespēja radīt novatoriskus un drosmīgus projektus, kas veltīti prasīgiem klientiem, bieži vien privātpersonām.

Befame piedāvā ļoti raksturīgus modeļus, kas ir īpatnējs un centrālais punkts viesistabā, bet arī vienkrāsains ar klasisku līniju, kas harmoniski iekļaujas kopējā interjerā. Taču to dizains vienmēr ir izsmalcināts un pamanāms pat vissīkākajā detaļā – oriģinālās šuvēs, krokās vai neparastu audumu izvēlē.


Par Sleepwell - mūsu pārstāvēto gultu un matraču zīmolu

Hilding Anders Group jeb Sleepwell, kura galvenais birojs atrodas Zviedrijas pilsētā Malmē, ir Eiropas vadošais gultu ražotājs. 1939. gadā Zviedrijā dibinātā firma Hilding Anders šobrīd darbojas vairāk nekā 65 valstīs, un uzņēmumā kopā strādā vairāk nekā 5000 darbinieku. Grupas 2022. gada neto apgrozījums bija 599 miljoni eiro. Gultas un matrači ar Hilding Anders zīmolu apmierina jebkura vajadzības. Katru dienu strādājam, lai visiem pasaules cilvēkiem nodrošinātu labu miegu, un mūsu mērķis ir kļūt par vadošo gultu ražotāju visā pasaulē.