Izvēlne
Your Cart

Piegādes informācija

Pilna servisa piegādes pakalpojumi visā Latvijā.

Piegādāsim, uznesīsim, samontēsim un aizvedīsim prom veco. Uzņemamies pilnu atbildību par jūsu preci - sākot no tās saņemšanas brīža un beidzot ar nodošanas brīdi saņēmēja rokās.

Piegāde precēm tiek veikta visā Latvijā un ārpus tās.

Katra mēbele tiek izgatavota pēc klienta izvēlētas komplektācijas un piegādes laiks preču grupām atšķiras. Katras preces piegādes termiņš ir norādītas pie tās apraksta.

Atsevišķos gadījumos, piegādes termiņi var tikt saīsināti.

  • Piegāde Rīgā 15-25Eur
  • Piegāde Pierīgā 25-35Eur
  • Piegāde Liepājā 15-25Eur
  • Piegāde Latvijas pilsētās 35-65Eur
  • Piegāde Latvijas novados 45-95Eur

Visas piegādes tiek aprēķinātas individuāli pēc aprēķināto kilometru skaita no Rīgas vai no Liepājas.

  • Visas mēbeles visā Latvijā vai ārpus tās tiek piegādātas līdz kāpņu telpai vai privātmājai. (Līdz vietai, kur var piebraukt ar piegādes mikroautobusu).
  • Mēbeļu piegādi mēs veicam ar savu specializēto transportu - mēs uzglabājam un uzņemamies atbildību par Jūsu mēbelēm, līdz tas droši sasniedz Jūsu mājas.
  • Jums ir iespēja arī pašiem izņemt pasūtījumu no mūsu noliktavas Rīgā, 11. novembra krastmalā 29, iepriekš veicot pilnu apmaksu par veikto pasūtījumu.
  • Par papildus samaksu, mēs varam piedāvāt Jums mēbeļu uznešanu vai ienešanu, neatkarīgi no stāvu daudzuma un mēbeļu apjoma (ja pieejams).

Par mēbeļu piegādi, mēs vienmēr iepriekš informējam telefoniski, lai vienotos par piegādes laikiem.

Parasti mēbeles tiek piegādātas izjauktā veidā (izņēmuma gadījumā, konsultants par to iepriekš brīdina, ja mēbeles būs saliktā veidā). Visas ir oriģinālajos iepakojumos, kuriem klāt nāk montāžas instrukcija un visa nepieciešamā furnitūra, lai saliktu mēbeli.

Piegādes laiks sāk darboties no brīža, kad konsultants ir Jūs sazvanījis un apstiprinājis Jūsu pasūtījumu. (E-pastā un SMS formā arī atnākot informācijai par pasūtījuma apstiprināšanu).

Pieņemot preces, pārbaudiet preču stāvokli un parakstiet pieņemšanas dokumentu - pavadzīmi. Gadījumā, ja preces pieņemšanas laikā esat pamanījuši preces bojājumu vai defektu vai arī komplektāciju neatbilstību pasūtītajam, noteikti pārbaudiet pavadzīmi. Ja neatbilstību vai preces defektu pamanījāt vēlāk, noteikti zvaniet uz tālruņa numuru +37122468629 vai rakstiet mums uz e-pastu [email protected].

Ja izvēlaties veikt apmaksu ar skaidru naudu, tad būtu vēlams sagatavot precīzu naudas summu.