Izvēlne
Your Cart

Pocket atsperu matrači

Pocket atsperu matrači - pieejami ar jūsu izvēlētu izmēru un pildījumu. Visus matračus iespējams iegādāties ar 0% nomaksu līdz 12 mēnešiem bez pirmās iemaksas.

Brand: Stroma
Vidēji ciets matracis. Vienīgais Stroma ražotais matracis, kam visas puses ir „slēgtas” un sastāvā ir HR porolons.Matracis pārklāts ar SENSOVEL audumu, kas izgatavots no viskozes šķiedras. Viskoze ir kā zīds, rada lieliskas sajūtas, absorbē mitrumu un ir gaisa caurlaidīga. Audums ir antistatisks.No ..
280,00€
Brand: Stroma
Luksus klases, ekskluzīvs matracis ar dubultu atsperu sistēmu – Pocket un MicroPocket atsperēm.Dubultā atsperu sistēma un augstas kvalitātes materiāli garantēs labu miegu visas nakts garumā!Matracis LasVegas ir vidēji ciets, ņemot vērā tā sastāvu, tas sniegs perfektu muguras atbalstu pat cilvēkiem a..
1 755,00€
Brand: Stroma
Galvenokārt MicroPocket atsperu dēļ, kam ir mazāks diametrs, mazāk reaģē uz blakus guļošā cilvēka ķermeņa kustībām. Īpaši piemērots pāriem ar atšķirīgu ķermeņa masas indeksu, kā arī cilvēkiem, kam patīk gulēt uz muguras vai uz sāniem, un cilvēkiem ar lielāku svaru. Matracis pārklāts ar audumu TENCEL..
659,00€
Brand: Stroma
Matracis ir ideāla izvēle cilvēkiem, kas vēlas vidēji cietu matraci. Vairāk piemērots cilvēkiem, kam patīk gulēt uz sāniem vai uz vēdera, kā arī piemērots pāriem ar līdzīgu vai atšķirīgu ķermeņa masas indeksu. Matracis ar Pocket atsperēm, pārklāts ar augstas kvalitātes elastīgu audumu, kas apst..
440,00€
Brand: Stroma
Augstākas Pocket atsperes kombinācijā ar dabīgu lateksu padara matraci ļoti ērtu ar mīkstu virsmu. Vidēji mīksts matracis, ļoti elastīgs sniedzot brīnišķīgas sajūtas, tai pašā laikā ar lielisku mugurkaula atbalstu. Vairāk piemērots cilvēkiem, kas mīl gulēt uz vēdera un sāniem. Matracis ar Pocket ats..
620,00€
Brand: Stroma
Vienkāršs Pocket atsperu matracis ar pareizu atbalstu mugurkaulam un labai atpūtai. Ieteicams cilvēkiem, kas vēlas vidēji cietu anatomisku matraci. Matracis pārklāts ar SILVERSAFE® audumu, kas ir antimikrobiāls (iznīcina vai kavē mikroorganismu – baktēriju un sēnīšu - augšanu). Pateicoties sudraba š..
355,00€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)