Izvēlne
Your Cart

Pocket atsperu matrači

Pocket atsperu matrači - pieejami ar jūsu izvēlētu izmēru un pildījumu. Visus matračus iespējams iegādāties ar 0% nomaksu līdz 12 mēnešiem bez pirmās iemaksas.

PorolonsVatelīnsKokosa slānis 20 mmSpanbondsVatelīnsPocketKokosa slānis 20 mmSpanbondsPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Ciets matracis uz neatkarīgo..
222,00€
PorolonsPorolons 20 mmFilcsPocketFilcsPorolons 20 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Mīksts matracis uz neatkarīgo atsperu bloka „Pocket” pamata. Š..
212,00€
PorolonsMemory 50 mmFilcsSpanbondsVatelīnsPocketKokosa slānis 20 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Jaunās paaudzes kombinēts matracis tiem, kam ir svar..
288,00€
PorolonsVatelīnsKokosa slānis 20 mmFilcsPocketPorolons 20 mmSpanbondsPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Dažādas cietības matracis. Viena matrača puse ir&n..
192,00€
PorolonsVatelīnsJūras zāle 30 mmFilcsVatelīnsPocketSpanbondsKokosa slānis 20 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Vidējas cietības matracis uz neatka..
222,00€
PorolonsLatekss 20 mmFilcsPocketFilcsPorolons 20 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Mīksts divpusējs matracis uz neatkarīgo atsperu pamata ar starpslāņi..
221,00€
PorolonsVilnaKokosa slānis 20 mmFilcsKokvilnaSpanbondsPocketLatekss 30 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Dažādas cietības matracis. Viena matrača puse ..
288,00€
PorolonsLatekss 20 mmFilcsPocketFilcsLatekss 20 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Pazeminātas cietības elastīgs matracis. Lateksa elastitāte un neatkar..
270,00€
PorolonsVatelīnsKokosa slānis 20 mmFilcsPocketSpanbondsLatekss 20 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Dažādas cietības matracis. Viena matrača puse ir&nb..
222,00€
PorolonsVatelīnsKokosa slānis 20 mmLatekss 20 mmSpanbondsPocketKokosa slānis 20 mmLatekss 20 mmFilcsPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Vidējas cietības matraci..
336,00€
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)