Izvēlne
Your Cart

Pocket atsperu matrači

Pocket atsperu matrači - pieejami ar jūsu izvēlētu izmēru un pildījumu. Visus matračus iespējams iegādāties ar 0% nomaksu līdz 12 mēnešiem bez pirmās iemaksas.

PorolonsVatelīnsKokosa slānis 20 mmSpanbondsVatelīnsPocketKokosa slānis 20 mmSpanbondsPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Ciets matracis uz neatkarīgo..
222,00€
PorolonsPorolons 20 mmFilcsPocketFilcsPorolons 20 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Mīksts matracis uz neatkarīgo atsperu bloka „Pocket” pamata. Š..
212,00€
PorolonsMemory 50 mmFilcsSpanbondsVatelīnsPocketKokosa slānis 20 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Jaunās paaudzes kombinēts matracis tiem, kam ir svar..
288,00€
PorolonsVatelīnsKokosa slānis 20 mmFilcsPocketPorolons 20 mmSpanbondsPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Dažādas cietības matracis. Viena matrača puse ir&n..
192,00€
PorolonsVatelīnsJūras zāle 30 mmFilcsVatelīnsPocketSpanbondsKokosa slānis 20 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Vidējas cietības matracis uz neatka..
222,00€
PorolonsLatekss 20 mmFilcsPocketFilcsPorolons 20 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Mīksts divpusējs matracis uz neatkarīgo atsperu pamata ar starpslāņi..
221,00€
PorolonsVilnaKokosa slānis 20 mmFilcsKokvilnaSpanbondsPocketLatekss 30 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Dažādas cietības matracis. Viena matrača puse ..
288,00€
PorolonsLatekss 20 mmFilcsPocketFilcsLatekss 20 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Pazeminātas cietības elastīgs matracis. Lateksa elastitāte un neatkar..
270,00€
PorolonsVatelīnsKokosa slānis 20 mmFilcsPocketSpanbondsLatekss 20 mmPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Dažādas cietības matracis. Viena matrača puse ir&nb..
222,00€
PorolonsVatelīnsKokosa slānis 20 mmLatekss 20 mmSpanbondsPocketKokosa slānis 20 mmLatekss 20 mmFilcsPorolonsLatvijā ražots, augstas kvalitātes matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Vidējas cietības matraci..
336,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell BLACK sērijas Black MULTIPOCKET Lux matracis     Vairāk nekā 500 atsperes uz vienu kvadrātmetru! Atsperu matraču augstākā klase.Sleepwell BLACK sērija paredzēta tiem, kuriem ir svarīgs lietošanas ērtums, vislabākā kvalitāte un elegants dizains. Kolekcija sastāv no ..
649,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell BLACK sērijas Black MULTIPOCKET matracis      Vairāk nekā 500 atsperes uz vienu kvadrātmetru! Atsperu matraču augstākā klase.Sleepwell BLACK sērija paredzēta tiem, kuriem ir svarīgs lietošanas ērtums, vislabākā kvalitāte un elegants dizains. Kolekcija sastāv n..
529,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 34 (Kopā lapu - 3)