Izvēlne
Your Cart

Garderobes mēbeles

Garderobes mēbeles

Dizains ar maksimālu funkcionalitāti - WOODMAN.

Brand: Woodman
Woodman kolekcijas Ben soliņš ozols/melnsStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Ikviena mājokļa nepieciešamības lieta garderobē - ērts soliņš ikdienas steigā!Lieliski iederēsies gan garderobē, gan ciemiņiem priekšnama telpās;Soliņš izgatavots no MDF pārklājuma, kam pamatā ir o..
379,00€ 399,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas Ben soliņš ozols/zaļšStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Ikviena mājokļa nepieciešamības lieta garderobē - ērts soliņš ikdienas steigā!Lieliski iederēsies gan garderobē, gan ciemiņiem priekšnama telpās;Soliņš izgatavots no MDF pārklājuma, kam pamatā ir oz..
379,00€ 399,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas Clift mēteļu pakaramaisStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Mēteļu pakaramais Clift ir izturīgs ozolkoka pakaramais virsjakām un mēteļiem!Noteikti būs piemērots gan garderobē, gan koridoros, gan priekštelpās ciemiņiem;Tonis: ozolkoksIzmēri: 35 x 30 x 175 c..
142,00€ 149,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas Eigen mēteļu statīvsStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Mēteļu statīvs Eigen ir izturīgs ozolkoka pakaramais virsjakām un mēteļiem!Eigen statīvam ir četri dažāda augstuma kociņi, kas nodrošina ērtu virsjaku pakāršanu dažāda garuma cilvēkiem;Statīvs izgata..
150,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas Eigen mēteļu statīvs melnsStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Mēteļu statīvs Eigen ir izturīgs melns ozolkoka pakaramais virsjakām un mēteļiem!Eigen statīvam ir četri dažāda augstuma kociņi, kas nodrošina ērtu virsjaku pakāršanu dažāda garuma cilvēkiem;St..
175,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas Everest mēteļu statīvsStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Statīvs Everest ir izturīgs un mūsdienīgs ozolkoka pakaramais virsjakām un mēteļiem!Statīvs ir izgatavots no ozola masīvkoka apvienojumā ar melamīna pārklājuma elementiem;Statīvam ir balti plauktiņ..
175,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas Hilbert mēteļu pakaramaisStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Virsjaku pakaramais Hilbert ir īpaši mūsdienīgs un patiesībā iederēsies ikvienā specifiskā interjerā un lieliski to papildinās!Hillbert pakaramais ir izgatavots no ozola masīvkoka ar acij tīkamu..
155,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas Magellan virsjaku statīvsStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Magellan virsjaku statīvs tavā garderobē! Magellan ir izturīgs ozolkoka statīvs virsjakām un mēteļiem!Izgatavots no ozola masīvkoka un ozola finiera, kā arī MDF pārklājuma detaļām;Noteikti būs p..
235,00€ 245,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas NewEst spogulisStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Spogulis, kas papildinās ikvienu klasisku, klasiski modernu, industriālu vai pat vintage interjeru!Mierīgas līnijas, dabīgas ozola masīvkoka detaļas;Spogulis 160x45 cm ozola masīvkoka rāmī (34x34 cm), lak..
413,00€ 429,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas Tripod Entry kombinācijaStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Šī garderobes kombinācija ir ļoti kompakta un neaizņems daudz vietas jūsu mājoklī!Kombinācija ir izgatavota no ozola masīvkoka, kā arī ozolkoka finiera detaļām;Iekļauta atvilktne, kas iekārtota a..
759,00€ 798,00€
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)