Izvēlne
Your Cart

Kafijas galdiņi

Kafijas galdiņi
Dizains ar maksimālu funkcionalitāti - WOODMAN.
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kafijas galds Arty Geometry 50Stils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Apaļa ozola finiera galdiņš ar ļoti interesantu virsmu ar trim apaļām metāla kājiņām papildinās ikvienu mūsdienīgu interjeru gan, kā akcents, gan kā ikdienā aktīvi lietojams kafijas galdiņš..
149,00€ 170,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kafijas galds Arty Geometry 70Stils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Apaļa ozola finiera galdiņš ar ļoti interesantu virsmu ar trim apaļām metāla kājiņām papildinās ikvienu mūsdienīgu interjeru gan, kā akcents, gan kā ikdienā aktīvi lietojams kafijas galdiņš..
184,00€ 205,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kafijas galds Arty Letter 50Stils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Apaļa ozola finiera galdiņš r ļoti interesantu virsmu ar trim apaļām metāla kājiņām papildinās ikvienu mūsdienīgu interjeru gan, kā akcents, gan kā ikdienā aktīvi lietojams kafijas galdiņš, u..
149,00€ 170,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kafijas galds Arty Letter 70Stils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Apaļa ozola finiera galdiņš r ļoti interesantu virsmu ar trim apaļām metāla kājiņām papildinās ikvienu mūsdienīgu interjeru gan, kā akcents, gan kā ikdienā aktīvi lietojams kafijas galdiņš, u..
184,00€ 205,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kafijas galds Arty Geometry 70Stils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Taisnstūra ozola finiera galdiņš ar ozola masīvkoka kājām, iekrāsots venge tonī, kas piešķir galdiņam vecinātu izskatu, kas papildinās gan mūsdienīgu, gan vintage, gan industriāla stila int..
279,00€ 315,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kafijas galds BrentwoodStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Ļoti kompakts un mūsdienīgs ozola finiera apaļš galdiņš, kas lieliski iederēsies ikvienā interjerā;Kafijas galdiņam ir bieza virsma, trīs stabilas ozolkoka kājas un galdiņš ir samontēts un gatavs ..
297,00€ 330,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kafijas galds Cube melnsStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Krāsots melns ozola finiera kafijas galds ar atvērtiem ietilpīgiem plauktiem, nodrošina papildu vietu piederumu vai aksesuāru glabāšanai;Galda augstums no grīdas ir 50 cm;Galda virsmas platums ir..
324,00€ 360,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kafijas galds Cube ozolsStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Ozola finiera kafijas galds ar atvērtiem ietilpīgiem plauktiem, nodrošina papildu vietu piederumu vai aksesuāru glabāšanai;Galda augstums no grīdas ir 50 cm;Galda virsmas platums ir 50 cm;Tonis: ..
306,00€ 340,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kafijas galds Cubis 60Stils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Mūsdienīgs kafijas galdiņš ar ozola masīvkoka kājām un MDF virsmu;Īpatnējs galdiņš 2in1 (lielāks un zem viņa mazāks), kuru var izmantot kā divus atsevišķus galdiņus vai kā vienu, izvelkot vienu no ..
259,00€ 295,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kafijas galds Cubis 70Stils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Mūsdienīgs kafijas galdiņš drosmīgam interjeram vai mierīgam interjeram, kur galdiņš kalpo kā akcents telpā pie dīvāna;Kafijas galdiņam ir ozola masīvkoka kājas un krāsota MDF virsma Pantone Blue k..
199,00€ 230,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kafijas galds Cubis 70Stils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Mūsdienīgs kafijas galdiņš ar ozola masīvkoka kājām un MDF virsmu;Īpatnējs galdiņš 2in1 (lielāks un zem viņa mazāks), kuru var izmantot kā divus atsevišķus galdiņus vai kā vienu, izvelkot vienu no ..
265,00€ 295,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kafijas galds DrumStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Šis modernais apaļais ozolkoka kafijas galdiņš, kas ir daļa no Drum mēbeļu kolekcijas, piešķirs jūsu mājoklim meklēto moderno stilu;Galdiņam ir divi pieejamie toņi - ozolkoks vai beicēts melns tonis;Da..
495,00€ 550,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 18 (Kopā lapu - 2)