Izvēlne
Your Cart

Kumodes

Kumodes

Dizains ar maksimālu funkcionalitāti - WOODMAN.

Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kumode AbbeyWood ogļmelns ozolsStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Kumode ir izgatavota no ogļmelna ozolkoka finierējuma uz saplākšņa ar ozola masīvkoka kājām;Ozola finieris ir  pārklāts ar ogles beici un caurspīdīgu laku;Atvilktnēm ir tandēma sliede..
760,00€ 870,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kumode AbbeyWood ozols-ogleStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Kumode ir izgatavota no ozolkoka finierējuma uz saplākšņa ar ozola masīvkoka kājām;Ozola finierējuma fasāde ir pārklāta ar ogles beici un caurspīdīgu laku;Atvilktnēm ir tandēma sliedes, roktur..
740,00€ 850,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kumode Avon AbbeyStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Zemā kumode/TV kumode ar skapīti, sadalīta trīs nodalījumos un četras atvilktnes labajā pusē;Ozolkoka finiera korpuss un pamatne un ozola masīvkoka kājas;Visas ozola apdares virsmas ir pārklātas ar caur..
540,00€ 620,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kumode Avon BluStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Zemā kumode/TV kumode ar skapīti, sadalīta trīs nodalījumos un četras atvilktnes labajā pusē;Ozolkoka finiera korpuss un pamatne un ozola masīvkoka kājas;Visas ozola apdares virsmas ir pārklātas ar caursp..
540,00€ 620,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kumode Avon OliveStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Zemā kumode/TV kumode ar skapīti, sadalīta trīs nodalījumos un četras atvilktnes labajā pusē;Ozolkoka finiera korpuss un pamatne un ozola masīvkoka kājas;Visas ozola apdares virsmas ir pārklātas ar caur..
540,00€ 620,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kumode Avon SpruceStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Zemā kumode/TV kumode ar skapīti, sadalīta trīs nodalījumos un četras atvilktnes labajā pusē;Ozolkoka finiera korpuss un pamatne un ozola masīvkoka kājas;Visas ozola apdares virsmas ir pārklātas ar cau..
540,00€ 620,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kumode Avon StandardStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Zemā kumode/TV kumode ar skapīti, sadalīta trīs nodalījumos un četras atvilktnes labajā pusē;Ozolkoka finiera korpuss un pamatne un ozola masīvkoka kājas;Visas ozola apdares virsmas ir pārklātas ar c..
540,00€ 620,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kumode Avon StrataStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Zemā kumode/TV kumode ar skapīti, sadalīta trīs nodalījumos un četras atvilktnes labajā pusē;Ozolkoka finiera korpuss un pamatne un ozola masīvkoka kājas;Visas ozola apdares virsmas ir pārklātas ar cau..
540,00€ 620,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kumode BilboaStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Šīs kumodes dizaineris ir apvienojis vairākus materiālus- bērza masīvkoka, MFC materiālu un ozolkoka finieri;Kumodei ir divas durtiņas un divas atvilktnes atšķirīgos izmēros, kas piešķir mēbelei personalizē..
740,00€ 845,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kumode Camden Cube Print zemāStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Camden sērijas unikālā kumode ar zīmējumu Cube Print, kas izceļas starp visiem citiem Camden sērijas produktiem;Kumodes pamatne un rāmis izgatavoti no bērza masīvkoka, krāsots melnā krāsā, p..
789,00€ 899,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kumode Camden Diamond PrintStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Camden sērijas kumode ar Diaimond Print zīmējumu, ko var pieskaņot pārējām Camden Diamond sērijas ozolkoka mēbelēm;Ozolkoka finierējuma kumode pārklāta ar matētu, caurspīdīgu laku;Kāju rāmis i..
789,00€ 899,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas kumode Camden Herringbone zilāStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Camden skaistā mēbeļu sērija ietver sevī šo izteikti unikālo kumodi zilā krāsā, kas nevienu neatstās vienaldzīgu!Kumode iederēsies modernajā vai industriālā stila interjerā, kā akcents, kas..
789,00€ 899,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 33 (Kopā lapu - 3)