Izvēlne
Your Cart

Naktsskapīši

Naktsskapīši

Woodman kolekcijas produkti. Ozolkoks. Kvalitātes augstākie standarti. Lielākā dizaina mēbeļu rūpnīca Igaunijā.

Brand: Woodman
Woodman kolekcijas naktsskapītis Camden Diamond PrintStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Camden sērijas naktsskapītis ar Diaimond Print zīmējumu, ko var pieskaņot pārējām Camden Diamond sērijas ozolkoka mēbelēm;Ozolkoka finierējuma naktsskapītis pārklāts ar matētu, caurspīd..
359,00€ 399,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas naktsskapītis Camden HerringboneStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Camden sērijas naktsskapītis ar Herringbone Print zīmējumu, ko var pieskaņot pārējām Camden Herringbone sērijas ozolkoka mēbelēm;Ozolkoka finierējuma naktsskapītis pārklāts ar matētu, cau..
359,00€ 399,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas naktsskapītis Farsta WallStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Augstas kvalitātes dizaina ozolkoka finierējuma naktsskapītis ar vienu atvilktni;Trīs krāsu variācijas: ozols/balts, ozols/melns, ozols/ozols;Naktsskapītis montējas pie sienas, līdz ar to neaizņ..
149,00€ 160,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas naktsskapītis Wiru 1 DStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Wiru ir pavisam neparasts naktsskapītis, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu!Naktsskapītim ir divas krāsu variācijas: ozols/balts un ozols/ozols;Wiru naktsskapītis ir, kā alternatīva ierastiem un garl..
199,00€ 219,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas naktsskapītis Wiru 3 DStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Wiru ir pavisam neparasts naktsskapītis, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu!Naktsskapītim ir divas krāsu variācijas: ozols/balts un ozols/ozols, to jāizvēlas, uzklikšķinot uz attiecīgās krāsas;Wiru n..
249,00€ 280,00€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)