Izvēlne
Your Cart

Pusdienu galdi

Pusdienu galdi

Dizains ar maksimālu funkcionalitāti - WOODMAN.

Brand: Woodman
Woodman kolekcijas pusdienu galds Arrow Lino Stils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Pusdienu galda rāmis ir izgatavots no masīvkoka, savukārt virsma ir Lino - speciāls linoleja materiāls;Linolejs nodrošina satīna matētas virsmas kombināciju ar siltu, smalku tekstūru, kas ..
667,00€ 759,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas pusdienu galds Cloyd melnsStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Neparasti izteiksmīgs melns apaļais ozola galds piešķirs ēdamistabas telpai vai virtuvei īpašu noskaņu;Cloyd ir piemērots četriem cilvēkiem brīvai sēdēšanai, ērti baudot ikdienas maltīti;Galdam..
639,00€ 715,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas pusdienu galds Cloyd ozolsStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Klasiskais apaļais ozola izskats papildina ikvienu virtuvi vai ēdamistabas telpu;Cloyd ir piemērots četriem cilvēkiem brīvai sēdēšanai, ērti baudot ikdienas maltīti;Galdam ir ozola masīvkoka kā..
660,00€ 735,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas pusdienu galds Kungla Drop-Leaf baltsStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Ļoti funkcionāls ģimenes ozolkoka galds ar baltu melamīna pārklājumu;Galda balsta kājas ir izgatavotas no bērza masīvkoka, krāsotas baltas;Galdam ir viena atvilktne, kuras izmēri ir ..
382,00€ 425,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas pusdienu galds Kungla Drop-Leaf ozolsStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Ļoti funkcionāls ģimenes ozolkoka galds ar melamīna pārklājumu;Galda balsta kājas ir izgatavotas no bērza masīvkoka;Galdam ir viena atvilktne, kuras izmēri ir 19,6 x 41 x 69 cm;Galda..
396,00€ 440,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas pusdienu galds SoftStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Ozola finiera apaļais pusdienu galds ar lielu "bungu" pamatni, kas nodrošina papildu vietu;Galda augstums ir 74 cm;Piemērots četriem cilvēkiem plašai sēdēšanai;Galda virsmas platums ir 98 cm;Tonis: oz..
418,00€ 465,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas pusdienu galds Stripe ozols-melnsStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Tīrs skandināvu dizains. Ideāla vieta ģimenes maltīšu rīkošanai pie Stripe pusdienu galda.Pie galda var sasēsties brīvi seši cilvēki;Ozola finiera pusdienu galds ar melnu krāsotu ozolkok..
585,00€ 650,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas pusdienu galds Stripe ozolsStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Tīrs skandināvu dizains. Ideāla vieta ģimenes maltīšu rīkošanai pie Stripe pusdienu galda.Pie galda var sasēsties brīvi seši cilvēki;Ozola finiera pusdienu galds ar izfrēzētām rievām galda sān..
549,00€ 630,00€
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)