Izvēlne
Your Cart

Vitrīnas

Vitrīnas

Dizains ar maksimālu funkcionalitāti - WOODMAN.

Brand: Woodman
Woodman kolekcijas vitrīna AbbeyWoodStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Klasisks medus toņa ozolkoka vitrīnas skapis ar divām durtiņām, piešķirs jūsu telpai māju sajūtu!Vitrīna izgatavota no ozola masīvkoka, ozolkoka finiera un ozola finiera saplākšņa;Visas ozola apdares vi..
800,00€ 850,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas vitrīna AbbeyWood ogleStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Izteikta struktūra, dūmakaini tumšs, jeb ogļpelēks ozolkoka vitrīnas skapis ar divām durtiņām, piešķirs jūsu telpai māju sajūtu!Vitrīna izgatavota no ozola masīvkoka, ozolkoka finiera un ozola fini..
860,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas vitrīna Avon baltaStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Avon dzīvespriecīgās sērijas ietver sevī krāsas un neizpaliek arī šī Avon augstā vitrīna, kas nav garlaicīgi, tieši otrādi - balta krāsa apvienojum;a ar ozolkoka medus toni, vienlaikus klasiska, ņemot ..
850,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas vitrīna Avon krāsaināStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Avon dzīvespriecīgās sērijas ietver sevī krāsas un neizpaliek arī šī Avon augstā vitrīna, kas nav garlaicīgi, tieši otrādi - drosmīgā tonī, vienlaikus klasiska, ņemot vērā, ka pamatu pamatā ir ozolk..
850,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas vitrīna KensalStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Viens no Kensal sērijas pieprasītākajiem produktiem - augstā ozolkoka vitrīna, kas lieliski iederēsies kā klasiskā, tā modernā interjerā;Augstā vitrīna ir izgatavota no ozola masīvkoka, ozolkoka finiera un..
860,00€ 910,00€
Brand: Woodman
Woodman kolekcijas vitrīna Pimlico ArmoireStils ir veids, kā pateikt, kas tu esi, nerunājot./Rachel Zoe/Pimlico sērija ir īpaša Woodman kolekcijas sērija, kuras produkti ir apstrādāti ar ogļmelnu beici un visi materiāli ir rūpīgi izmeklēti;Gan kvalitāte, gan dizains ir vairāku dizaineru ilgu gadu rū..
965,00€ 1 069,00€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)