Izvēlne
Your Cart

Bērnu matrači

Bērnu matrači - pieejami ar jūsu izvēlētu izmēru un pildījumu. Visus matračus iespējams iegādāties ar 0% nomaksu līdz 12 mēnešiem bez pirmās iemaksas.

VatelīnsKokosa slānisHolofibersKokosa slānisHolofibersKokosa slānisVatelīnsLatvijā ražots, augstas kvalitātes bērnu matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Softroom.lv piedāvā iespēju iegādāties preces ..
148,00€
Holofiber ar kokvilnu 20 mmKokosa slānis 40 mmHolofiber ar vilnu 20 mmLatvijā ražots, augstas kvalitātes bērnu matracis. Pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas auduma šķiedras. Pārvalks ir anti-alerģisks, un tajā nedzīvo putekļu ērtīces.Softroom.lv piedāvā iespēju iegādāties preces bezpr..
129,00€
Brand: Sleepwell
Sleepwell BLUE sērijas Children matracis - Vienkāršs un ērts risinājums bērnu gultām!Sleepwell BLUE sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē vienkāršības skaistumu un īpašu uzmanību pievērš miega kvalitātei. "BLUE" sērijas produktiem raksturīga stabilitāte un ilgs ekspluatācijas laiks. Visi "BLUE"..
169,00€
Brand: Hilding
Hilding DOBRANOCKA mazuļu matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Rūpes par mazuļa labsajūta sākas no komfortabla matracīša. Lai miedziņš ciešs un salds!Visi mazuļu matrači ražošanas procesa gaitā tiek pārbaudīti ar metāla de..
69,00€
Brand: Hilding
Hilding FUNKY matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Ir tik lieliski, pamosties no rīta mundram un laimīgam!Divpusējs 7 cietību zonu matracis;  Matracis sastāv no diviem dažādas stingrības Flexifoam elastīgo p..
159,00€
Brand: Hilding
Hilding KOLYSANKA mazuļu matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Drošākais sabiedrotais jūsu mazuļa miedziņam! Visi mazuļu matrači ražošanas procesa gaitā tiek pārbaudīti ar metāla dedaktoru, tādejādi Hilding garantē, ka..
89,00€
Brand: Hilding
Hilding SAFE mazuļu matracis Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Drošākais sabiedrotais jūsu mazuļa miedziņam! Visi mazuļu matrači ražošanas procesa gaitā tiek pārbaudīti ar metāla dedaktoru, tādejādi Hilding garantē, ka tie ..
99,00€
Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)