Izvēlne
Your Cart

Noliktavas izpārdošana

Bellus gultas un dīvāni - noliktavas izpārdošana. Pērkot noliktavas vai ekspozīcijas modeli, jums to ir iespēja saņemt uzreiz - bez gaidīšanas laika.

Dīvāns BULLET (Izvelkams) (Stūra) (Noliktavas izpārdošana) Dīvāns BULLET (Izvelkams) (Stūra) (Noliktavas izpārdošana)
IZPĀRDOŠANA
Zīmola Befame dizaineru izstrādāts dīvāna modelis BULLETUzkrītošs akcents 3in1 - Bullet dīvāna modelis jūsu modernā stila interjeram!UNIKĀLĀS ĪPAŠĪBAS:izvelkamsļoti liela veļas kasteregulējami galvas balsti (vairākas pozīcijas)Izcilās un noapaļotās formās apvienojumā ar viļņveida atsperēm ..
2 260,00€ 2 890,00€
Hilding MELODY lateksa matracis 140 x 200cm (EKSPOZĪCIJA) Hilding MELODY lateksa matracis 140 x 200cm (EKSPOZĪCIJA)
IZPĀRDOŠANA
Brand: Hilding
Hilding MELODY lateksa matracis  Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Viss, ko Tava mugura jebkad ir vēlējusies, ir šajā lateksa matracī.Divpusējs 7 cietību zonu matracis;   Matrača saturs ir augstas kvalitātes antib..
299,00€ 688,00€
Sleepwell RED POCKET gulta 180x200cm ar galvgali (no ekspozīcijas) Sleepwell RED POCKET gulta 180x200cm ar galvgali (no ekspozīcijas)
IZPĀRDOŠANA
Brand: Sleepwell
Sleepwell RED sērijas Red Continental Frame tipa gulta uz gultas pamata rāmja   Risinājums tiem, kas novērtē kvalitatīvu miegu!Sleepwell RED sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē augstu kvalitāti. Šajās precēs tiek izmantots High Resilience porolons un Serene™ porolons, kas saglabā ..
1 499,00€ 1 659,00€
Vienguļama gulta RED POCKET (Sleepwell)(Dzeltena)(Ekspozīcija) Vienguļama gulta RED POCKET (Sleepwell)(Dzeltena)(Ekspozīcija)
IZPĀRDOŠANA
Sleepwell RED sērijas Red Pocket Storage Continental tipa gulta   Praktisks gultas risinājums!Sleepwell RED sērija paredzēta cilvēkiem, kas novērtē augstu kvalitāti. Šajās precēs tiek izmantots Tiger Touch inovatīvās putas un Biofoam memory porolons, kura sastāvā ir dabīgā rīciņeļļa. ..
399,00€ 1 455,00€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)