Izvēlne
Your Cart

Noliktavas izpārdošana

Bellus gultas un dīvāni - noliktavas izpārdošana. Pērkot noliktavas vai ekspozīcijas modeli, jums to ir iespēja saņemt uzreiz - bez gaidīšanas laika.

Dīvāns BULLET (Izvelkams) (Stūra) (Noliktavas izpārdošana) Dīvāns BULLET (Izvelkams) (Stūra) (Noliktavas izpārdošana)
IZPĀRDOŠANA
Zīmola Befame dizaineru izstrādāts dīvāna modelis BULLETUzkrītošs akcents 3in1 - Bullet dīvāna modelis jūsu modernā stila interjeram!UNIKĀLĀS ĪPAŠĪBAS:izvelkamsļoti liela veļas kasteregulējami galvas balsti (vairākas pozīcijas)Izcilās un noapaļotās formās apvienojumā ar viļņveida atsperēm ..
2 299,00€ 2 890,00€
Dīvāns PRESTON (Izvelkams) (Trīsvietīgs) (Noliktavas izpārdošana) Dīvāns PRESTON (Izvelkams) (Trīsvietīgs) (Noliktavas izpārdošana)
IZPĀRDOŠANA
Dīvāns no BELLUS dizaineru kolekcijas.Paredzēts gan ikdienas gulēšanai, gan sēdēšanai. Gulēšanas mehānisms ar atsevišķu, sarullējamu atsperu un HR35 putu matraci, atļauj šo modeli izmantot arī kā lielisku ikdienas gultu.Dīvāna sēžamās daļas, muguras daļas spilveni ir pildīti ar HR35 putām, kas ..
1 519,00€ 1 800,00€
Hilding MELODY lateksa matracis 140 x 200cm (EKSPOZĪCIJA) Hilding MELODY lateksa matracis 140 x 200cm (EKSPOZĪCIJA)
IZPĀRDOŠANA
Brand: Hilding
Hilding MELODY lateksa matracis  Hilding Anders Group piedāvā augstākā līmeņa putu un putu hibrīda matračus ar 7 dažādu cietību zonām.Viss, ko Tava mugura jebkad ir vēlējusies, ir šajā lateksa matracī.Divpusējs 7 cietību zonu matracis;   Matrača saturs ir augstas kvalitātes antib..
299,00€ 688,00€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)